Хрещення

Posted on Mar 20 2013

Одне з важливих служінь,яке проводиться в церкві  християн Адвентистів Сьомого Дня – водне хрещення.

Приклад для цього показано Ісусом Христом, який народився, жив на нашій землі, як посланець з неба. Коли виповнився час, а це був 27рік н.е. Спаситель приходить до Йордану. Ось як цю подію описує  Біблія в  Матф.3:13-17.  «Тоді прибуває Ісус із Галілеї понад Йордан до Івана, щоб христитись від нього. Але перешкоджав він Йому й говорив: Я повинен христитись від Тебе, і чи Тобі йти до мене?
А Ісус відповів і сказа
в йому: Допусти це тепер, бо так годиться нам виповнити усю правду. Тоді допустив він Його.
 І охристившись Ісус, зараз вийшов із води. І ось небо розкрилось, і побачив Іван Духа Божого, що спускався, як голуб, і сходив на Нього.
 І ось голос почувся із неба: Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав!
»

 

Земні батьки, Ісуса Йосип та Марія, сумлінно виконували свої батьківські обов’язки, тому після народження прийшли в храм . Біблія говорить: « І ото був в Єрусалимі один чоловік, йому ймення Семен, людина праведна та благочестива, що потіхи чекав для Ізраїля. І Святий Дух був на ньому.
 І від Духа Святого йому було звіщено смерти не бачити, перше ніж побачить Христа Господнього.
 І Дух у храм припровадив його. І як внесли Дитину Ісуса батьки, щоб за Нього вчинити звичаєм законним , тоді взяв він на руки Його, хвалу Богу віддав та й промовив:
 Нині відпускаєш раба Свого, Владико, за словом Твоїм із миром,
 бо побачили очі мої Спасіння Твоє,
 яке Ти приготував перед всіма народами
» /Луки.2:25-31/.

Христос охристився в Йордані в 30років  показавши нам приклад…                                                Читаючи Слово Боже в людини,яка є Божим творіння, пробуджується апостольська віра, віра Христа. Дитина Божа, перед Богом схиляється в смиренному покаянні та дає обіцянку жити згідно Божого вчення. Це рішення людини дуже не подобається ворогові Христа дияволу, але за яке радіє небо. Прочитаймо, що говорить Біблія: «Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде»./Марка.16:16/.

 

В зрілому віці робиться вибір, за якими законами та принципами людина бажає жити, як її віра має ніби проявитися в житті. «[1]. Ходяй по Мне не имать ходити во тьме (Иоан. VIII, 12), глаголет Господь. Сими словами зовет нас Христос подражать жизни и нравам Его, если хотим воистину просветиться и избавиться от всей слепоты сердечной. Итак да будет нам главное попечение - поучаться в жизни Христа Иисуса»./ ГЛАВА I. О ПОДРАЖАНИИ ХРИСТУ И О ПРЕЗРЕНИИ МИРА И ВСЕЙ СУЕТЫ ЕГО.Фома Аквинский/. 

Завершуючи земне служіння Христос дав повеління своїм учням: « А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: «Дана Мені всяка влада на небі й на землі.
 Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа,

 навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь»./Матф.28:18-20/.

Показавши волю Отця,навчивши апостолів,  Христос був розп’ятий за нас ,грішних людей, потім покладений гробу та могила не втримала Його.                                                                                                 Він воскрес та вознісся, пообіцявши повернутись!

                                                                                                              Павло Вечірко.

Tелеканал "Надія"

Телепрограма тк "надія"

зараз в ефірі:
НД
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ

Суботній день

Sunset

Место: Шпола

Начало: 19:53, 19/04/2019

Конец: 19:54, 20/04/2019