Подорож «Країною здоров’я»

У місті Шполі Черкаської області на центральній площі 23 вересня 2012 р. пройшла незвичайна соціальна програма — пізнавально-розважальна гра для дітей «Країна здоров’я».

   

Осінній сонячний день сприяв святковому настрою. Більше шістдесяти юнаків та дівчат з Дніпровської конференції Церкви Адвентистів сьомого дня, які є наставниками «Країни здоров’я», зустрічали дітей віком від 4 до 14 років. Вони розповідали їм про переваги здорового способу життя та наслідки залежностей.

 

Пізнавально-розважальна гра розпочалася опівдні. Старшим наставником працював Андрій Шевчук. Команди набиралися в залежності від віку дітей і по черзі вирушали в подорож «Країною здоров’я». Відчуття свята маленьким учасникам дарували два ведмедики, плутаниця, парашут, батут та інші розваги між станціями.

 

   

В основі програми — інформація про вісім принципів здоров’я: воду, сонце, повітря, їжу, фізичні вправи, відпочинок, стриманість, духовність. Цікавими і важливими були знання, які надавалися на кожній станції, але особливо влучним було зображення духовності за допомогою кольору води. Завдяки наочній ілюстрації почуте обов’язково залишиться в пам’яті дітей, а від цього залежить майбутнє нашої держави, здоров’я людей, які запровадять рекомендовані принципи в своє життя.

 

   

Сто шістдесят дітей, що стали учасниками пізнавально-розважальної гри, завершивши подорож станціями, отримали в подарунок книги «Країна здоров’я», кукурудзяні палички та повітряні кульки. Гості з Дніпровської конференції також не залишилися без смачного сніданку й обіду.

    

 

Церква Адвентистів сьомого дня м. Шполи, яка виступила ініціатором проведення соціального заходу, вдячна місцевій владі за підтримку. Адвентисти бажають, щоб діти міста й району мали міцне фізичне та духовне здоров’я й виросли гарними громадянами нашої держави.

 

Павло Вечірко

 

 

 

 

Tелеканал "Надія"

Телепрограма тк "надія"

зараз в ефірі:
НД
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ

Суботній день

Sunset

Место: Шпола

Начало: 20:49, 29/05/2020

Конец: 20:50, 30/05/2020